Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Balení na narozeniny

Balení na narozeniny

Narozeninové balení dárku

Jednou z nejběžnějších příležitostí, kdy se chceme blýsknout opravdu perfektní prezentací dárku, jsou narozeniny. Na našem e-shopu věnujeme narozeninám dokonce celou sekci! Balení, stejně jako obsah vyjádří, jak nám na oslavenci záleží. Mohou vás inspirovat společné vzpomínky, oblíbené aktivity nebo také roční období.

Díky široké škále balicích papírů potěšíte milovníka letních dovolených u moře, mlsnou obdivovatelku květin, tak i známou paní učitelku, která si bez černé tabule a křídy již život nedovede představit.

Narozeninová přání

V našem e-shopu vám nabízíme pestrou nabídku přání k narozeninám. Blízké potěšíte ručně vyráběným přáním, ale také luxusním dřevěným přáním či přáním 3D.

Balení dárků pro muže a ženy

Muži obecně preferují spíše jednoduchost, čistotu a styl. Doporučujeme dárkové krabice a k nim zejména decentní mašle.

Pro ženy zvolte naopak zajímavější zdobení, jako jsou  luxusní embosované papíry s vytlačovaným vzorem, výrazné mašle, dekorace a nebojte se kombinovat více barevných odstínů.

ženy.jpg

Netradiční balení dárků

K narozeninám chce každý splnit oslavencům všechna jejich přání. Tužby oslavenců ale někdy bývají opravdu neobvyklé a zabalit takový dárek je opravdu oříšek. S tím pomohou naše krabičky. Pokud byste však nechtěli krabičku a nevěděli si s balením rady, vždy se můžete obrátit na Giftilady na pobočkách, které se o balení postarají podle vašich představ.

Balení peněz a voucher

 Peníze, poukaz či přání můžete darovat ve stylově nazdobené krabičce nebo obálce.  

Balení potravin 

Darování vybraných a luxusních potravin, stejně jako kvalitní kávy, čaje či alkoholu se stále těší velké popularitě a Gifti lady jsou schopné nabídnout možnosti, jak tento typ daru prezentovat, ať již formou dárkového koše, či překvapení v krabici.

A myslíme i na děti :-)

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články