Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Balení na svatby

Svatba je jedinečným životním zážitkem a stejně tak by měl působit i svatební dar. V Giftisimu najdete širokou škálu barev papírů, stuh i dárkových krabic, které jsou navržené tak, aby si v ní vybrali dámy i pánové.

Přání pro novomanžele

Novomanželům, kteří se chystají na společnou cestu životem, je dobré přinést dárek, ale zapomenout nesmíte ani přání k svatbě. To u nás koupíte v řadě rozmanitých variant. Naše přání ručně vyrábíme v České republice a každý rok pro vás připravujeme nové designy. 

 

Svatební dekorace

Pokud sázíte na klasickou bílou, je vhodné dárek ozdobit třeba dřevěnými jmenovkami. Kromě dřevěných jmenovek můžete vybírat i mezi ručně vyráběnými papírovými jmenovkami.

Balení peněz

Pokud potřebujete krabičky přímo na peníze nebo na vouchery v klasickém DL formátu, sáhněte po krabičkách MÍLA. V nabídce máme i ozdobné obálky a krabičky pro formát A4.

Kamínky SWAROVSKI

Méně typické, ale zato efektní jsou krystaly SWAROVSKI. Kamínky jsou precizně vybroušené a neuvěřitelně jasné, díky čemuž vyniká jejich neobyčejný třpyt. Výjimečně krásné kameny dokáží i zcela obyčejného dárku vykouzlit unikát. 

Svatební truhly

Praktickým a krásným doplňkem, který byste neměli na svatbě postrádat, jsou svatební truhly. Truhly totiž usnadní hostům problém, kam dát své blahopřání nebo finanční dary. Novomanželé se nemusejí bát, že se nějaká obálka zatoulá a v truhličce si pak mohou uložit vzpomínky na svůj svatební den.

Dárkové krabice

Kromě dárkových krabiček na peníze, nabízíme i širokou paletu větších krabic, do kterých elegantně zabalíte svatební dary. Vybírat můžete z krabic ve tvaru obdelníku, kulatých, ale také z krabic ve tvaru srdce.

 

Nejkrásnější svatební balení najdete v Giftisimo.

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články