Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Balení na Vánoce

Balení na Vánoce

Vánoční balení dárků

Vánoce jsou tou nejlepší příležitostí, jak svým blízkým předat elegantně a slavnostně zabalený dárek. Předem promyšlený obsah a perfektně zabalené vánoční dárky pro vaši rodinu a přátele prozradí, že vám na nich opravdu záleží.

Trendy vánočního balení se přesouvají k elegantním jednobarevným luxusním balícím papírům s vkusnou ražbou. Vánoční papíry s předtištěnými vánočními vzory, veselými postavičkami či zvířátky můžeme ponechat pouze na balení vánočních dárků pro děti.

 

Jak zabalit dárky? Sledujte náš Youtube kanál.

Vánoční balicí papír

Barvy a materiály můžete vybírat podle obliby vašich blízkých. Dámy a slečny mají rády romantiku, proto je určitě potěšíte dárkem zabaleným do sněhově bílé a růžové s použitím krajky místo stuhy. Pro opravdu slavnostní vzhled dárku použijte kamínky SWAROVSKI, které dárku dodají pravý vánoční třpyt.

Dárkové krabice

Na našem e-shopu i pobočkách nabízíme krásné, elegantní a praktické dárkové krabice různých velikostí, tvarů i barev. Krabice zajistí, že dárek vždy zabalíte jako profesionál. Navíc, do nich schováte dárečky rozličných tvarů a balení vám půjde jako po másle.

 

Vánoční přání

Vánoční dekorace

Babičky a milovnice květin potěší dárek ozdobený růžičkami z papíru nebo ze stužek. Svou drahou polovičku jistě potěšíte zdobením s dřevěnými srdíčky nebo romantickými aplikacemi, které připomínají sněhovou pokrývku. Kreativitě se ovšem meze nekladou. Pokud váš bratr nebo kamarád miluje červeno-černou Ferrari kombinaci, zabalíme mu vánoční dárek do ní.

Pokud nejste příznivcem stužek a balících papírů, najdete na pobočkách Giftisimo také velký výběr dárkových tašek nebo krabic.  

 

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články