Menu
+420 775 883 793
 • Dřevěná přání a dárek v jednom

  Potěšte své blízké přáním k Vánocům, narozeninám nebo přáním z lásky a zároveň jim darujte dárek, za který vlastně nic nezaplatíte.

 • Gifti report v ČR za rok 2017

  Polovina roku je za námi a tak jsme připravili krátký report o tom, co jsme za tu dobu již stihli. Zaměřili jsme se na balení dárků v číslech, konkrétně v procentech. Jako každý rok nám vyšly zajímavé údaje, se kterými budeme dále pracovat a snažit se o to, abychom na jejich základě uspokojily požadavky svých zákazníků.

 • Novinky v ručně vyráběných přáníčkách

  Příroda už se dávno probudila ze zimního spánku, pod paprsky slunce se země zbarvuje do svěžích odstínů života. Počátek léta nás všechny pozitivně ovlivňuje, vše se mění a se změnami přichází i Giftisimo, konkrétně s novou kolekcí ručně vyráběných přání.

 • Novinka: Umělecká přání

  Objevujete rádi nové věci? Máte rádi výjimečnost a originalitu? My v Giftisimo ano, proto jsme do našeho sortimentu nově zařadili originální ryze česká designová přání vyrobená metodou zvanou enkaustika. Působivá malba zdobící papírové přání je vytvořena výtvarnou technikou, jejíž základ tvoří horké rozpuštěné vosky. Přání plné skrytých emocí Unikátní kolekce enkaustických přání vytváří Siggerinda, která prostřednictvím enkaustiky dokáže vyjádřit ty nejhlubší skryté emoce. Siggerinda vytváří působivá díla, která zkrášlí jakoukoliv událost a hodí se ke každé příležitosti (přání k Vánocům, přání k narozeninám, přání k výročí, přání z lásky). Prohlédněte si kolekci enkaustických přání online v e-shopu Giftisimo, kde si je můžete rovnou i objednat, nebo si přijďte vybrat přání na některou z mnoha kamenných poboček v Praze. Kamenné pobočky najdete také v Brně a Bratislavě. Na všech pobočkách vás přivítají usměvavé Gifti Ladies, které vám pomohou s případným výběrem. Technické parametry přán

 • Krásné retrohry od 4Kavky

  Máme pro vás novinku. Giftisimo se spojilo s rodinnou značkou 4 Kavky, která vyrábí dětské retrohry s dokonale vypilovanými návody v krásném balení. 4 Kavky probouzí k životu již polozapomenuté hry z 80. a 90. let minulého století, jako je třeba skákání gumy nebo cvrnkání kuliček. 4 Kavky označují čtyřčlennou rodinu Kavkových. Rodiče a dvě děti, kteří si rádi hrají.

 • Vyměňte přírodní styl za luxus

  Na obalu záleží aneb jaké jsou aktuální trendy balicích papírů? Dlouhodobým trendem je přírodní styl, jehož základ tvoří obyčejný balicí papír v přírodní barvě. K němu se hodí motouz z přírodního materiálu. Jenže přírodní styl pomalu ztrácí kouzlo jedinečnosti.

 • 3 tipy na využití kulaté krabice

  Říká se, že ne vždy jsou věci takové, jak se na první pohled zdají. Ale může to platit i obráceně? Co když je to přesně naopak? Co když pouhou „obyčejnou“ krabicí můžete říct, co k dotyčnému cítíte?

 • Srdcové krabice z lásky i jen tak

  Obal dárku mnohdy napoví, co se skrývá uvnitř, ale také co k obdarovanému cítíte, co mu chcete dárkem vyjádřit. Krabice ve tvaru srdce „mluví jasně“. Vyjadřuje lásku, zamilovanost, něhu a vášeň. Pro koho jsou tedy krabice ve tvaru srdce primárně určeny?

 • Je čas vybrat dárek na Den matek

  Den matek patří k jednomu z nejhezčích svátků. Dává nám možnost poděkovat našim maminkám za vše, co pro nás kdy udělaly. Mimo poděkování a vyjádření lásky, je Den matek také skvělou příležitostí k tomu, abychom maminku překvapili. Co pro ní přichystat?

 • Pošlete skutečné velikonoční přání

  Velikonoce už jsou za dveřmi, ale stále ještě máte čas poslat svým nejbližším originální přání. Zapomeňte přitom na technické vymoženosti moderní doby. Laptop nebo chytrý telefon použijte pouze k objednání přáníčka. Pak už vezměte do ruky obyčejné psací pero.

Deník GIFTI LADY

 • Perfektně zabalený svatební dar

  Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

 • Jarní kolekce a eko papíry

  I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

 • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

  Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články