Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Blog » Do čeho zabalit dárkový voucher?

Do čeho zabalit dárkový voucher?

Koupili jste voucher, který chcete darovat někomu blízkému? Poradíme vám, jak ze standardního voucheru udělat luxusní dárkový. Základem je kvalitní papír, tisk a krabice.

Nešetřete na tisku

Již při samotném výběru a nákupu voucheru zjistěte, jestli prodejce umožňuje nastavení dárkového vzhledu voucheru. Většina prodejců tuto možnost nabízí, například můžete zvolit jiný font písma, vložit vlastní obrázek, napsat věnování apod. Jakmile budete mít vyřešený vzhled voucheru, nechte si jej vytisknout. Zvolte ověřenou tiskárnu, kde nabízí tisk na kvalitní papír. Zapomeňte na levnou domácí tiskárnu a obyčejný kancelářský A4 papír. Takhle určitě ne!

NT9C6670.jpg

Vyměňte obálku za krabici

Voucher se nejčastěji předává v obálce, pokud ale chcete být originální a udělat z voucheru opravdu luxusní dárek, darujte jej v krabici. Nádherné krabice na vouchery si můžete objednat v e-shopu Giftishop.cz, kde jsou na výběr jednoduché jednobarevné krabice i embosované krabice na vouchery s neotřelými vzory. Krabici na voucher můžete dozdobit stuhou a dřevěnou jmenovkou, čímž získá dárek punc luxusu, nebo dejte přednost minimalismu bez jakéhokoliv dalšího zdobení. V případě profesionálního zdobení se obraťte na naše Gifti Ladies na pobočkách Giftisimo.

Jmenovky.jpg

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články