Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Blog » Pět tipů jak využít krabici

Pět tipů jak využít krabici

Krabice Giftisimo mají nejen svůj příběh, ale především obrovské možnosti využití. Dárkové krabice a krabičky Giftisimo jsou sortimentem vysoké kvality s dlouholetou tradicí ruční výroby, proto by byla velká škoda, kdybyste je po vybalení dárku vyhodili.

Tip 1: Pokladnice pro vaše šperky

Designové krabičky a krabice Giftisimo se skvěle hodí k uschování všech vašich pokladů, jako jsou prstýnky, náramky, náušnice, brože a další. A protože se krabičky Giftisimo dělají i v luxusním zlatém či stříbrném provedení, můžete šperky do jednotlivých krabiček roztřídit právě podle toho, o jakou barvu kovu se jedná. Mějte své cennosti pod kontrolou.

Tip 2: Držák na řetízky

Šperky můžete uložit nejen dovnitř krabice. Na řetízky je ideální stojan, díky kterému se do sebe řetízky nezapletou. Udělejte si stojánek z designového víka krabice Giftisimo. Víko opatřete špendlíky s ozdobnou hlavičkou, na kterou budete šperky věšet. Samotné víko zavěste na stěnu, k uchycení vám poslouží jeden či dva hřebíky.

Tip 3: Pomocník pro švadlenky

Pokud šijete, vyrábíte vlastní šperky nebo třeba tvoříte hadrové panenky, oceníte krabici Giftisimo jako šikovnou truhlu na šicí náčiní, stužky, knoflíčky či drobné komponenty k vaší kreativní tvorbě. V šuplíku, kde máte všechno dohromady, vznikne snadno chaos, kdežto v krabicích Giftisimo si můžete vytvořit řád a použití šicího náčiní bude snadnější a rychlejší.

Tip 4: S krabicí Giftisimo na piknik

Pokud doma nemáte piknikový koš, a přesto byste na jaře rádi podnikli piknik, použijte k tomu krabici Giftisimo. Krabice Giftisimo jsou vyráběny ručně a jsou vysoké kvality, a tak se nemusíte bát, že by nápor dobrůtek nevydržely. Rozhodně s nimi uděláte mnohem větší slávu, než kdybyste dorazili s nevhodným igelitovým pytlíkem. Ukažte ostatním svou kreativitu.

Tip 5: Skladování všeho možného

Krabice Giftisimo jsou ideální na skladování všeho možného, navíc jejich design snadno sladíte s jakýmkoliv interiérem – moderním i klasickým. Co nejčastěji naši zákazníci v krabicích Giftisimo schovávají? Kosmetiku, oblečení (spodní prádlo, punčocháče), vánoční ozdoby, nejrůznější dokumenty a učení, suvenýry z cest, nabíječky nebo třeba sběratelské kartičky.

Jaké krabice máme aktuálně skladem na pobočkách? Zeptejte se nás: sales@giftisimo.com
 

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články