Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Blog » Podzimní kolekce inspirovaná přírodou

Podzimní kolekce inspirovaná přírodou

Léto pomalu končí a za okny si příroda obléká svůj pestrobarevný kabát. Ve stejném duchu se mění kolekce přání a balicích papírů v Giftisimo. Dala by se jednoduše popsat jako „kolekce inspirovaná přírodou“. Podívejme se, co nového najdete v nabídce.

Balicí papíry jako přinesené z lesa

S motivem nových balicích papírů budou vaše dárky nádherně ladit s podzimní přírodou, zejména pak papír s lístečky nebo připomínající kůru stromu. Pokud nemáte rádi mnohobarevné nebo příliš výrazné balení, je tato kolekce přímo pro vás.

S přáním darujte kousek přírody

Podzimní přání vsadila zejména na barevnost podzimního listí. U některých můžete být až na pochybách, zda jsou lístky skutečné nebo jen vyrobené z papíru. Spojení sněhově bílého papíru a jemných, podzimních barev, působí velmi přirozeně.

Podzimní inspirace na závěr

Aby ve výsledku dárek budil ten skutečně podzimní dojem, je velmi důležité sladit papír se správným odstínem stuhy a mašle. K papíru se zeleným odstínem se bude hodit vínová nebo zlatavá stuha. Ke světlejším papírům pak sáhněte po stuhách v tmavším odstínu. Bonbónkem na vašem dárku může být jedna z podzimních dekorací – dřevěný lístek, sova nebo motýlek. To dodá celkovému balení skutečné kouzlo. Máte pocit, že zabalit dárek jako na fotce nezvládnete? Pak se zastavte na jedné z našich poboček Giftisimo, kde vám šikovné Gifti Ladies vyčarují stejně krásné dárky nebo je zabalí na vaše přání.

Kolekce je v prodeji od 1. 10. 2017 na všech pobočkách a na e-shopu Giftishop.cz.

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články