Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Blog » Stylové krabice na poukázky

Stylové krabice na poukázky

Dárkový poukaz je oblíbeným dárkem, který se hodí prakticky pro kohokoliv. Stačí vybrat ten správný a můžete jím obdarovat drahou polovičku, rodiče, prarodiče, ale i zaměstnance či obchodní partnery. Pokud se jedná o dárek, je vhodné poukázku zabalit. Do čeho?

Obálka versus krabice

Jednou z možností, dosud nejvyužívanější, je vložit dárkovou poukázku do obálky. Na trhu je celá řada obálek, takže nemusíte použít obyčejnou dopisní obálku. Na druhou stranu obálka zůstane vždy obálkou. Dárkový poukaz vložený do obálky postrádá kouzlo jedinečnosti, navíc obdarovaný okamžitě odhalí, co se mu chystáte věnovat. Chcete-li být originální a obdarovaného udržet alespoň malou chvíli v příjemném napětí, vložte dárkovou poukázku nebo peníze do stylové krabice.

NT9C6928.jpg

Krabice aneb 2v1

V e-shopu Giftisimo si můžete vybrat ze široké nabídky luxusních krabic na malé i velké poukázky až do velikosti A4, které pozvednout dárkový poukaz na vyšší úroveň a zároveň obdarovaný může krabici dále využít. Krabice na poukázky jsou z pevného materiálu, díky čemuž mají dlouhou životnost a obdarovaný do nich pak může ledacos uschovat. Od důležitých dokumentů, přes drobné kancelářské potřeby až po šperky či jiné poklady. Fantazii se meze nekladou. Inspirujte se třeba v článku Pět tipů, jak využít krabici.

balík.jpg

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články