Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Blog » Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží.

Výběrem dárku to teprve začíná

Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení.

Valentýnské balicí papíry

Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila neodolatelnou kolekci balicích papírů na Valentýna! V kolekci dominuje červená, co se týče motivu, můžete se těšit především na různá srdíčka. Méně tradiční je ve valentýnské kolekci Giftisimo balicí papír v přírodní barvě se srdíčky různých motivů, velikostí i barev, který navíc zdobí notová osa. Balicí papír s notami a srdíčky má ten správný romantický nádech.

Neposedné dárky do krabičky

Balicí papíry slouží především k zabalení souměrných či tvrdých dárků. Pokud má dárek neobvyklý tvar, není snadné ho do balicího papíru úhledně zabalit. Jak to vyřešit? Jednou z možností je obrátit se na tým Gifti Ladies, který najdete na několika místech v Praze, dále v Brně a v Bratislavě. Gifti Ladies si poradí se zabalením jakéhokoliv dárku.

Další možností je zabalit dárek do dárkové krabice. Vyberte si tu svou v e-shopu Giftisimo. Luxusní dárková krabice je praktická nejen při balení dárku, ale po jeho vybalení může posloužit jako dekorace či úložný prostor v domácnosti. U příležitosti Valentýna jsou velmi oblíbené hlavně krabice ve tvaru srdce.

Nezapomeňte na detaily

Při balení dárku hrají významnou roli detaily. K designovému balicímu papíru nebo krabici se skvěle hodí stuhy. Zvolit můžete jednobarevnou stuhu v odstínech červené, růžové, fialové či zlaté nebo si můžete objednat stuhu z valentýnské kolekce ozdobenou srdíčky. Skvělou vychytávkou jsou dřevěné jmenovky. Giftisimo pro vás na připravilo valentýnské jmenovky například s těmito texty: Miláčkovi, Pro Tebe, Z lásky, Krásné výročí, Překvapím Tě, Nebudu zlobit, Rozbal si mě, Užij si mě, Chutnám skvěle, Plním Ti přání, Pojď si hrát.

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články