Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » O nás

Giftisimo jako místo

MY.jpgGiftisimo je místem, kde se rodí radost. A to jsme si nevymysleli! O našich provozovnách se traduje, že jsou rájem radosti, protože právě tam se rodí nadšení z dávání a dostávání dárků všech velikostí. Představte si tu vlnu emocí, která prostor zaplaví pokaždé, když přijde někdo, kdo chce udělat svým blízkým radost. Giftisimo je místem, kde z obyčejných věcí děláme ta nejkrásnější překvapení.

Giftisimo jako osoba

Giftisimo není anonymní, tvoří tým velkého množství konkrétních lidí. IMG_9213.jpgJsou jimi šikovné dámy z chráněné dílny, nejrůznější odborníci na slovo vzatí či naše usměvavé Gifti Ladies. Jako zákazník se nejčastěji setkáte s jednou z našich Gifti Lady na stáncích Giftisimo. Gifti Ladies jsou opravdové odbornice na balení dárků, balicí papíry, krabice, mašle, stuhy a přáníčka jsou jejich vášní. Baví je ladit barevnost a styl balíčků podle příležitosti a vašich představ. A ještě víc je baví vaše představy překonávat.

Proč Giftisimo vzniklo

NT9C9862.jpgNehledejte v tom nic složitého, prostě jsme si jen stanovili za cíl dělat lidem radost a zlepšovat každý jejich den. Navíc radost si děláme vzájemně! Návštěvou Giftisima nejen uděláte radost svým blízkým dokonale zabaleným dárkem, ale navíc podpoříte tradiční českou výrobu a chráněnou dílnu, kde vznikají všechny naše dárkové krabice. Mašle vyrábíme ze stuh přímo na před vašima očima, krásná přáníčka – která u nás vždy obdivujete – to jsou také naše vlastní výtvory.

Giftisimo hodnoty

 1. Balíme do materiálů, které jinde nekoupíte. Dovážíme pro vás kolekce luxusních embosovaných papírů. Stále pro vás hledáme nové a neotřelé způsoby, jak dárky zabalit.
 2. Poradíme s výběrem dárku a balení. Luxusní krabice, embosované papíry, mašle, aktuální trendy, barvy, dekorace, přání, dárkové tašky, na našich pobočkách vám Gifti Lady vždy s úsměvem poradí s výběrem balení pro jakoukoli situaci.  Máme pro vás také top 15 nejbalenějších dárků, které pravidelně podle pobočkového výzkumu aktualizujeme. 
 3. Šetříme čas. Dárek si můžete ponechat u našich zkušených Gifti Ladies a vrátit se pro něj, až budete mít čas. Šetříme čas jak při vašem dalším nákupu, tak při balení doma. 

DSC_4497.jpg

Deník GIFTI LADY

 • Perfektně zabalený svatební dar

  Perfektně zabalený svatební dar

  Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

 • Jarní kolekce a eko papíry

  Jarní kolekce a eko papíry

  I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

 • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

  Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

  Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články