Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Příběh krabice

Příběh krabice

NT9C6766.jpgNa životě je krásná jeho pestrost a často i nepředvídatelnost. Ne vždy jsou věci takové, jak se na první pohled zdají. Ale může to platit i o zcela obyčejných věcech? Třeba o obyčejném kusu kartonové krabice? Jak se může proměnit kartonová krabice v něco naprosto výjimečného? Jak si se sebou může nést kus kartonu nějaký příběh?

Jedinečnost dárkové balicí služby Giftisimo je umocněna tím, že každá krabice má svůj příběh. A tady je jeden z nich! Dárkové krabice Giftisimo vznikají v chráněných dílnách, kde se zrodil i příběh krabice, kterou stvořilo hned několik usměvavých a šikovných lidiček. Vše začalo před dvěma týdny, kdy do chráněné dílny dorazil obyčejný kus kartonu.

Když se sny mění ve skutečnost

Jako obyčejný kus kartonu jsem nic neznamenala. Neměla jsem ponětí, co se mnou bude. Pouze jsem snila a toužila stát se něčím víc, být ostatním k užitku a dělat jim radost. Když mě Jarmila dostala do rukou, ucítila jsem zvláštní chvění. Pozitivní vibrace a naději. Jarka přeměnila moje sny ve skutečnost, vlastníma rukama mě zohýbala, dala mi tvar – udělala ze mě krabici.

V momentě, kdy jsem se proměnila v krabici, jsem věděla, že nejsem jen tak ledajaká krabice. Jsem krabice s posláním! K jeho plnění však potřebuji získat vlastní identitu. S tou mi pomohla zručná Alena, která mě za pomocí lepidla oblékla do luxusního papíru. Vybrala pro mě papír té nejvyšší kvality, který dovezli až z Itálie. Hned vedle mě oblékaly krabici do krásného papíru z Německa.

 

Na cestě do království krabic

Jakmile jsem měla dokonalé tvary a luxusní potah, poslaly mě do království krabic. Rozloučila jsem se s dámami z chráněné dílny, se kterými se život nemazlil, ale které se s námi, s obyčejnými krabicemi, mazlily jako s tím nejvzácnějším pokladem, a pokračovala jsem na své cestě. Tehdy jsem ještě netušila, že někde existuje tak nádherné místo plné pozitivních emocí.

Království krabic Giftisimo! Jen si představte tu obrovskou vlnu emocí, která prostor zaplaví pokaždé, když přijde nový zákazník, který chce udělat svým blízkým radost. Místo, kde z obyčejných věcí dělají to nejkrásnější překvapení. Cítila jsem se opravdu šťastná a těšila se, až své štěstí a radost budu moct předat dál. Chtěla jsem naplnit své poslání.

Co je mým posláním?

Netrvalo to dlouho a můj den nadešel. Do království krabic Giftisimo přišel můj vyvolený. Usměvavá Gifti Lady si vyslechla zákazníkovo přání a připravena vydat ze sebe to nejlepší natáhla po mně ruce. Je to tak, jsme si souzeni. Já jsem pro něj ta pravá. Jen já a žádná jiná! Znamená to pro mě, že tím končí má pouť a poslání? Kdepak! To největší dobrodružství teprve začíná.

Když opouštím své království krabic, jsem nervózní, ale zároveň nedočkavá a spokojená. Jsem na cestě k tomu, kolem kterého se to všechno točí. Uvnitř mě samotné se ukrývá krásný dárek. Překvapím ho? Splním konečně své životní poslání? A o co vlastně celou dobu tolik usiluji? Co je mým posláním? Mým posláním je naplnit srdce druhých radostí. A já to zvládnu.

NT9C9728.jpg

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články