Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Report

Gifti Report

Polovina roku je za námi a tak jsme připravili krátký report o tom, co jsme za tu dobu již stihli. Zaměřili jsme se na balení dárků v číslech, konkrétně v procentech. Jako každý rok nám vyšly zajímavé údaje, se kterými budeme dále pracovat a snažit se o to, abychom na jejich základě uspokojily požadavky svých zákazníků. 

giftisimo-report.png

Proč se stát Gifti Lady? 

giftisimo-stan-se-cz-01.jpg

Exkluzivní výsledky dat z pobočkového výzkumu za únor 2016. Co Češi nejraději balí? 

Gifti report.jpg

Dárky si u nás nechalo letos zabalit celkem 52 % žen a 48 % mužů. Nejčastěji jsme balili pro partnery (31 %), známé (30 %), příbuzné (20 %) a děti (12 %). Průzkum jsme zaměřili rovněž na dárky, které si u nás zákazníci nechali zabalit. Nejvyšší podíl získaly knihy (16 %), následovalo oblečení a boty (12 %), elektronika si „ukousla“ celých 11 %, pod hranici deseti procent se dostaly:  

 • hračky a hry (8 %),
 • krabičky (7 %),
 • kosmetika (6 %),
 • šperky a hodinky (6 %),
 • alkohol (5 %).

Nejvíce dárků jsme zabalili k narozeninám (67 %) a jiným příležitostem (14 %), poté jen tak pro radost (8 %) a pro obchodní partnery (2 %) nebo k svátku (2 %),“ říká Simona Zábržová, výkonná ředitelka Giftisimo a doplňuje: „Poprvé si u nás nechalo zabalit dárek 32 %, příležitostně 2–3krát ročně si u nás nechalo zabalit dárek 41 % zákazníků, 12 % jedenkrát měsíčně, 13 % vícekrát měsíčně. Zákazníci z 49 % spolupracují při výběru balení a z 34 % to nechávají na Gifti Lady.

V případě, že by vás zajímali reporty z předchozích let, najdete je na oficiálních stránkách Giftisimo. Na webu si můžete prohlédnout také aktuální kolekce balicích papíru nebo si přečíst zajímavé články týkající se nejnovějších trendů v balení dárků, o ručních přáních a další.

Kontakt pro média

Ing. Tomáš Lichtenberg

Jednatel

e-mail: t.lichtenberg@giftisimo.com

Deník GIFTI LADY

 • Perfektně zabalený svatební dar

  Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

 • Jarní kolekce a eko papíry

  I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

 • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

  Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články