Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Jsme jedničky v balení dárků.  Sami vybíráme luxusní balicí materiály od špičkových evropských designerů. V Giftisimo nám záleží na ochraně životního prostředí. Naše papíry mají například certifikaci FSC, která zaručuje, že dřevo použité na výrobu balicího papíru bylo těženo odpovědně k životnímu prostředí. Dřevo na tyto papíry je přesně určené, vybrané s ohledem na trvalou udržitelnost a ochranu lesů.

S ochranou přírody se v souvislosti s balicím papírem jdeme ale ještě dále. Některé papíry, které prodáváme, mají nejstarší ekologickou certifikaci na světě, která se jmenuje Der Blaue Engel. Tyto papíry jsou navíc 100% ekologicky rozložitelné a splňují nejpřísnější normy týkající se ochrany životního prostředí. Také se jedná o balicí papíry vyrobené s využitím minimálního množství přírodních zdrojů. Všechny barvy jsou na vodní nechemické bázi a papír je 100% recyklovatelný, včetně vnějšího obalu - ochranná folie je také 100% biologicky rozložitelná.

Jsme exkluzivní dovozcem papírů zn. Wickels. Papíry jsou výjimečně lesklé a také se liší tím, že jejich vzory jsou embosované – tj. protlačené. Dárek zabalený v takovém papíru upoutá již na první pohled a vypadá opravdu luxusně. Společnost Wickels byla na konci 80. let jednou z prvních v zemi, která přešla na disperzní lak a lepidlo na bázi vody, které je šetrné k životnímu prostředí. 95% produkce je provedeno dnes tímto způsobem.

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články