Menu
+420 775 883 793
Úvodní strana » Vánoční balení

Vánoční balení

Čtyři jednoduché zásady balení vánočních dárků

K Vánocům patří neodmyslitelně dárky. Jestliže chcete jejich hodnotu ještě o něco zvýšit a své blízké příjemně překvapit, nepodceňujte jejich balení. Připravili jsme pro vás jednoduché zásady balení dárků a nebudou chybět ani TOP vánoční trendy 2019.

Zvolte oblíbenou barvu

Zjistěte, jakou barvu má obdarovaný v oblibě a podle toho vybírejte balicí papír. Letos jsou v kurzu tradiční vánoční barvy jako červená, stříbrná a zlatá, ale i královská modř, světle modrá až tyrkysová nebo přírodní odstíny hnědé s vánočními motivy. Paleta barev balicích papírů a krabic je široká, pokud by však měl obdarovaný zvláštní požadavky na barvu a líbila se mu třeba fuchsiová, nepropadejte panice. Můžete to vyřešit stuhou či jinou dekorací.

Balte podle pohlaví

Jestliže nezjistíte, jakou barvu má obdarovaný rád, řiďte se jednoduchým pravidlem. Pro muže vybírejte balicí papíry a krabice v tlumených barvách, děti ocení naopak balicí papír v křiklavé barvě s nějakým motivem. Ženy si potrpí na detaily, mají rády něco ozdobeného, proto k balicímu papíru přikupte stuhy, dekorace a klidně i vánoční přání. Doporučujeme ručně vyráběná přání Giftisimo. V aktuální kolekci najdete tradiční vánoční přání i novinku 3D přání.

Nakupujte na jednom místě

Při nákupu balicích papírů nakupujte u jednoho obchodníka. Za prvé tím ušetříte čas, za druhé nebudete muset vzpomínat, jakou barvu balicího papíru jste minulý týden pořídili a jestli se k němu vybraná stuha bude hodit. Pokud budete kupovat vše na jednom místě, snadno spolu balicí papír, dárkové krabice, dárkové tašky, stuhy i další dekorace sladíte. Modrý kostičkovaný papír se zelenou proužkovanou stuhou nemusí být zrovna to pravé ořechové. Co myslíte?

Šetřete s izolepou

Jakmile se dostanete k samotnému balení dárků, šetřete s izolepou. Izolepa není balicí papír, používejte ji pouze tam, kde potřebujete papír přichytit. Pozornost věnujte také kombinacím balicího papíru a stuhy. Kombinujte maximálně tři barvy a dva různé motivy. Balení dárků vyžaduje zručnost, trpělivost a cit pro estetiku. Pokud si na balení dárků netroufáte nebo na to jednoduše nemáte čas, zaskočte za našimi Gifti Ladies. Ty si s balením vánočních dárků hravě poradí.

Jak balit dárky? Inspirujte se na našem Youtube kanálu. 

Deník GIFTI LADY

  • Perfektně zabalený svatební dar

    Jaro a léto je obdobím svateb, a pokud nejste nevěsta či ženich, zcela jistě už máte doma pár pozvánek. Nejtěžší je asi výběr přiměřeně praktického a zároveň oslnivého daru, ale vězte, že i ten nejlepší dárek pohřbíte nevhodným balením, a to by byla škoda. Nechte se inspirovat naší novou kolekcí svatebních papírů, stuh a dekorací. Nebojte se být originální a vybrat výraznější barvu. Uvidíte, jak váš balíček v záplavě ostatních dárků zazáří.

  • Jarní kolekce a eko papíry

    I když na některých místech v Česku je ještě země pokrytá sněhem, my neleníme a už od poloviny února nabízíme zákazníkům barevnou a veselou jarní kolekci balicích papírů. V nabídce se objeví luxusní embosované papíry, ale i eko papíry, které jsou nyní velmi moderní. Balicí papíry v barvě rozkvetlé louky Jarní kolekce balicích papírů Giftisimo 2018 se vyznačuje pestrými barvami. Prim hrají různé odstíny zelené, přičemž většina balicích papírů je embosovaná (s 3D efektem) a ozdobená originálními vzory. Kromě zelené se v jarní kolekci objevuje něžná růžová, která evokuje okvětní lístky růží. Jak by taky ne, když balicí papíry zdobí vzory květin či motýlků? Luxusním dojmem působí zejména fialový embosovaný balicí papír, rovněž s květinovým vzorem, či tmavě modrý károvaný, který ocení nejen muži. Luxusní eko balicí papíry Nově se v jarní kolekci Giftisimo 2018 objeví i dva eko balicí papíry, které jsou nyní velmi trendy. Tyto papíry v přírodních odstínech s nádhernými potisky oslní jak jedn

  • Valentýn: Zabalte lásku do krabičky

    Svátek všech zamilovaných slaví stále víc Čechů a je symbolem lásky a náklonnosti mezi partnery. A i když pro některé zůstává Valentýn stále spíše jen marketingovým trikem, věřte, že stojí za to se od toho oprostit a využít příležitost, jak ukázat své lásce, že vám na ní záleží. Výběrem dárku to teprve začíná Na Valentýna můžete svou drahou polovičku překvapit ledasčím. Na pultech obchodů se v době kolem svátku zamilovaných objevuje tématické zboží, tradičně se prodávají květiny, čokolády, parfémy, šperky nebo erotické zboží, ale nešlápnete vedle ani s dárkem, který s láskou tak úplně nesouvisí. S oblibou se prodávají zážitky, jako jsou víkendové pobyty či romantické večeře. Fantazii se meze nekladou, ale ať už zvolíte hmotný dárek nebo dárek ve formě poukazu, vždy byste ho měli darovat v originálním balení. Teprve tehdy to bude to pravé překvapení. Valentýnské balicí papíry Jednou z možností, jak dárek zabalit, je luxusní balicí papír. Společnost Giftisimo si pro vás letos připravila

Starší články